Bilgisayar Teknik Servis

2001 yılından bu yana bilgisayar satış ve servis alanında hizmet vermekte olan Bilgisayar Hospital; hızlı, güvenilir ve garantili çalışma prensibi ile kurumsal ve bireysel müşterilerine uzun vadede etkili çözüm sunmayı hedeflemektedir.
Günümüzde birçok alanda kullandığımız bilgisayarlar, zaman zaman bazı sebeplerden ötürü arızalanabilmektedir. Bu gibi durumlarda bilgisayar servis ekiplerine ihtiyaç duyulmaktadır. Güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Bilgisayar Hospital, bu aşamada devreye girmektedir. Yaşanan sorunu temelden anlayarak en etkili çözümü bulan ekip üyemiz sizleri bilgilendirmekte, sonrasında neticelendirme yolunu izlemektedir. Bilgisayar servisi hizmetimiz bu yöntem ile gerçekleşmektedir.

Bilgisayar servisi hizmeti verdiğini belirten birçok kurum, sorunları orta ve uzun vadede değil, kısa vadede çözmekte, en ufak bir teknik aksaklıkta başa dönülmektedir. Kurumsal bir yapıda olan Bilgisayar Hospital ile güvence vaat ettiğimiz bir yapıda bilgisayar servisi hizmeti sunmaktayız.

Bilgisayar servisi hizmeti başta olmak üzere; yeni bilgisayar kurulumu, uzaktan yardım, ek donanımların kurulum ve sorunlarına yönelik çözüm geliştirme gibi alanlarda da sizlere destek olmaktayız.

Problemlerinizin çözümleri için sonuç temelli ilerleme kaydederek sorununuz saptanacak; en kaliteli, kısa vadeli ve ekonomik neticelendirilmeye çalışılacaktır. Bilgisayar servis hizmeti kapsamında; Isparta, Burdur, Dinar’da bulunan tüm ilçelerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlere ulaşabileceğiniz Telefon numaralaralarımız 0 246 232 4950 – 0 246 223 5004 – 0 246 223 4950 – 0 246 541 2424  iletişim numaralarını arayarak, bilgisayar servisi hizmeti için bilgi alabilirsiniz. Bilgisayar Hospital yetkilisi ile yaptığınız görüşmede, yaşadığınız soruna yönelik detaylar not edilecek, sonrasında sahada bulunan tecrübeli ekip arkadaşlarımıza aktarılacaktır. Kısa vadede çözüm sunma hedefinde olan ekibimiz, adresinize gelerek problem tespit çalışmasına başlayacaktır. Şikâyetinizi detaylı biçimde dinledikten sonra en uygun bilgisayar servis çözümü için size bilgi verecektir. Bütçenizi zorlayacak biçimde bilgisayar servisi fiyatları ile karşılaşmamanızı sağlamak, sorunun ana kaynağını bilerek ve çözümü buna istinaden yöneterek size en şeffaf şekilde hizmet verecek olan ekibimiz, profesyonel kimliği ile sahadadır. Bilgisayar servisi süreci tamamlandıktan sonra, bilgisayarınızın performans iyileştirme ve işletim sistemi denetleme çalışmaları da yapılabilmektedir. Sizlerden gelen talep doğrultusunda çalışan ekip arkadaşımız, süreci en sağlıklı ve kaliteli şekilde tamamlamak için isteklerinizi önemseyecektir.

Bilgisayar servisi süreci; sadece sorunu ortadan kaldırmayı değil, tekrarlanmamasını da sağlamalıdır. Arızaların giderilmesinden sonra, herhangi bir aksaklık gözlemlenebilir kaygısı ile deneme yapılmalı, problemlerin tamamı ortadan kalktıktan sonra bilgisayar servis süreci sonlandırılmalıdır.

Bilgisayar Hospital olarak bilgisayar servis başlığı altında; masaüstü, notebook ve diğer tüm bilgisayarlarınızın tamir ve servis süreci desteklenmektedir. Garantili servis hizmetimiz ile deneyimli ekip üyelerimiz süreci sorunsuz atlatmanız için yardımınıza koşmaktadır.

Ofisinizde, evinizde, okulunuzda ya da diğer mekânlardaki bilgisayarlarınız için bilgisayar servis hizmeti talep edebilirsiniz. Tüm bilgisayar markaları için garantili çalışma prensibimiz sebebi ile bizlere güvenebilir, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacağımıza emin olabilirsiniz.

İhtiyacınıza yönelik ekonomik, kaliteli, hızlı ve güvenilir bilgisayar servisi çalışmalarımız ile Bilgisayar Hospital paydasında buluşarak sizlerle bir araya gelme hedefindeyiz. Profesyonel ve işinde uzman teknik arkadaşlarımız ile donanım ve yazılımsal problemlerinizi en etkili yöntemler ve ekipmanlarla çözmeye gayret etmekteyiz. Bilgisayar servisi hizmetimiz sizlere en kısa sürede ulaşmak için lokasyon olarak tüm ilçelerden ulaşılabilir durumdadır.

Bulunduğunuz ilçeye bağlı bilgisayar servisi ekibimize ilgili telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Bilgisayar Hospital; hızlı ve güvenilir çözümleri, ekonomik servis fiyatlandırma politikası ve güler yüzlü hizmeti ile sizleri bekliyor.

Yerinde Bilgisayar Servisi Isparta belediyesi sınırları içerisinde 50 TL ile ücretlendirilir uzman onarım ekibimiz sizin bulduğunuz locasyona gelerek eğer cihazınızın bulunduğunuz bir bölgede onarım şansı varsa hemen orada onarım locasyonda mümkün değilse servis noktamızda onarımı yapılmak için arıza tesbit merkezine teslim edilir.
Arıza tespit yapıldıktan sonra cihazla ilgili size fiyat teklifi yapılır. Onayınıza istinaden cihazın onarımı yapılıp tekrar ekiplerimiz aracılığı ile size teslim edilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir