NOTEBOOK BİLGİSAYAR SERVİSİ

Notebook Bilgisayar Servisi

Yıllardır notebook ve elektronik cihaz bakım, onarım ve tamir işleriyle meşgul olan firmamız, kaliteli yedek parça tedarik imkânı sayesinde notebook cihazlarınızın model ve markasına uygun ürünler kullanarak, tamir işlerini yerine getirmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalan veya garanti süresi dolan notebook cihazlarınızın markası ve modeline bakmadan, doğru ve uzun vadeli çözümler üreten firmamız, notebook cihazlarınızın eski performansına kavuşmasını sağlıyor.

Tecrübeli teknisyen kadro…

Vermiş olduğu müşterilerinin memnuniyeti sayesinde bilişim teknoloji sektöründe hızla büyüyen ve kurumsal bir yapıya kavuşan şirketimiz, bünyesinde notebook cihazlarını tamir ve onarımda ehil kişileri bulundurmaktadır. Her türlü sorunlara doğru müdahale eden bu ekibimiz sayesinde cihazlarınızdaki sistemsel ve donanımsal hatalar ortadan kaldırılmaktadır. Sadece mevcut hataların ortadan kaldırılması değil, aynı zamanda gizli sorun ve hataların tespit edilerek ileride yaşanacak arızaların önünün alınması için de bakım ve onarım yapılmaktadır. Böylece kullanıcının ileride yaşayacağı ikinci bir arıza durumu ortadan kaldırılmakta, ileride yaşanabilecek ek maliyet altına girilmemesi sağlanmaktadır.

Her şey müşterimiz için…

Müşterilerimize en doğru notebook tamir ve bakım hizmeti sunan şirketimiz, ek masraf veya olmayan sorunları varmış gibi göstererek, dürüst olmayan tamir ve bakım çalışmalarını deruhte etmemektedir. Tamamen dürüst şekillenen bakım ve onarım sürecinde sistemsel hatalar ve donanımsal sorunlar, müşteriye rapor edilir ve onay verildikten sonra çalışmalara başlanılır.
Sağlıklı bir şekilde işleyen süreçte, müşterilerimizin isteği doğrultusunda notebook cihazının performansının arttırılmasına yönelik çalışmalar da yapılabilir. Bu anlamda bellek kapasitesinin arttırılması ve işlemci hızın yükseltilmesi gibi çalışmalar, daha iyi performans elde etmek isteyen notebook kullanıcılarının isteği doğrultusunda teknisyen ekiplerce başarıyla gerçekleştirilir.

En uygun tamir ve onarım masrafı…

Firmamız, marka ve model fark etmeksizin yerine getirdiği onarım ve tamir işlerinde, en uygun donanımların tedarik edilmesi ve notebook cihazına uygulanması, her türlü gizli hatanın ortaya çıkarılarak, onarılması gibi a’dan z’ye gerçekleştirdiği tamir işlerinde, müşterilerinin bütçesini zorlamayan fiyat politikasına sahiptir. Verilen hizmetin kalitesine ve sağlanılan faydaya göre çok uygun fiyatlardan tamir ve bakım işlerinin yapıldığı firmamızda, başarılı ve tatmin edici sonuçlar alınmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir